Sestdiena, 16.10.2021, 10:57

Biedrība "ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām"

Vietnes izvēlne
Kalendārs
«  Decembris 2015  »
PrOTCPkSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

19:28
Biedrības ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu!

Atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu, Biedrība ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, savus biedrus no Valkas, Smiltenes un Strenču novadiem, aicināja kopā uz svētku pasākumu 6.decembrī, Smiltenes novada Brantu pagasta klubā Vidzemīte. Pasākumu atklāja Biedrības ATBALSTS valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola, kura arī informēja par iegūto atzinības rakstu.

            Svētku pasākumu iedancoja senioru deju kolektīvs „Pīlādzītis”, iedziedāja senioru koris „Mežābele”. Pasākuma gaitā Biedrības ATBALSTS valdes priekšsēdētāja D.Vītola pateicās biedrības aktīvākajiem atbalstītājiem un organizatoriem.

           Ziemassvētku noskaņās mūs ieveda rūķi izspēlējot pasaku par ziemeļbriežiem, kamanām, rūķiem un sniegu, kurā tika iesaistīts ikviens pasākuma apmeklētājs. Par to, lai lustīgs būtu deju solis rūpējās muzikanti Sandra Siliņa & CO.

          Pasākumu apmeklēja kupls skaits biedrības aktīvistu. No Strenču novada bija 29 aktīvisti. Ar mums kopā devās arī Strenču PNS dalībnieki ar savu azartisko sociālo darbinieci Sandru Vorpi.

          Strenču novada Biedrības ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām grupas vārdā, vēlos teikt paldies pasākuma organizatoriem, Strenču novada domes priekšsēdētājam Jānim Pētersonam par atbalstu nodrošinot ar transportu un šoferim Rolandam Tēbergam!

Galeriju skatīt

Biedrības ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Strenču grupas organizatore

Antra Else

Uzziņai!

            3.decembrī, Starptautiskajā personu ar invaliditāti dienā, Tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku organizēja plašu pasākumu programmu: konferenci, kontaktbiržu, ekskursijas un nevalstisko organizāciju apbalvošanu.

           Konkursa "Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam" apbalvošanas ceremonija notika septiņās nominācijās: "Skaļākā balss", "Nodarbinātības veicinātājs", "Digitālās integrācijas veicinātājs", "Pakalpojumu nodrošinātājs", "Izglītības veicinātājs", "Sociālā kampaņa", "Bērnu ar invaliditāti aizstāvis".

           Labklājības ministrija pasniedza Atzinības rakstus personām, kuras sniegušas ievērojamu ieguldījumu cilvēku ar invaliditāti dzīves uzlabošanā.

           Pasākumā piedalījās arī Biedrība ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kura tika nominēta, kā „Izglītības veicinātājs”.

Skatījumu skaits: 486 | Pievienoja: valkasib | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]